TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Topoľčany » Dvorany nad Nitrou » Domy » Rodinný dom »

Krásny rodinný dom pred dokončením na veľkom pozemku.

Krásny rodinný dom pred dokončením na veľkom pozemku.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj krásny, veľký rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii pred dokončením. Rodinný dom je dvojpodlažný, zrekonštruovaný podľa potreby je vhodný aj na dve bytové jednotky. Prvé podlažie veľká kuchyňa, 2 miestnosti, kúpeľňa, WC, chodba a kotoľňa. Druhé podlažie 3 miestnosti, predpríprava na kúpeľňu s WC a chodba. Na druhom podlaží je predpríprava na terasu. Dom je murovaný, murované priečky, zateplený, nové okná, nová strecha, nové rozvody, vody, elektriny. Kanalizácia je riešená čističkou odpadových vôd. Predpríprava na solárne panely. Rodinný dom sa nachádza v tichej uličke na rozsiahlom pozemku. Tento pozemok je možné rozčleniť v budúcnosti na dva pozemky. . V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis a poradenstvo, spočívajúci najmä v správnom a korektnom priebehu obchodu až do samotného odovzdania nehnuteľnosti, príprava zmluvnej dokumentácie a podanie návrhu na vklad prevodu vlastníckeho práva na príslušnú správu katastra nehnuteľností. V cene je aj provízia. Vieme zabezpečiť hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám bezplatne vyhotoví analýzu Vašich možností a podmienok pri poskytnutí hypotekárneho úveru vo všetkých bankách na porovnanie a následne vybaviť úver na kúpu nehnuteľnosti.

Cena: 109 000,00 €

  605,55 €/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Topoľčany - Dvorany nad Nitrou
(Rodinný dom - Dvorany nad Nitrou)

Zastavaná plocha: 220 m2

Úžitková plocha: 180 m2

Rozloha pozemku: 2 233 m2

Dátum aktualizácie: 16.6.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

RK Finanz Real,

J. Hajdóczyho 108, Trnava
0918 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk